KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285003
nr 1628 5003
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Landskap med hus. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:25:48
1.000 kr